JANUSZ PIECHNA

Trener judo - koordynator, założyciel klubu, Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu - trener I klasy, posiadacz czarnego pasa mistrzowskiego 4 DAN, posiadacz uprawnień do szkolenia w zakresie judo i nadawania stopni.

Od 2008 do 2014 roku trener kadry młodzików Województwa Mazowieckiego. Od roku 2009 trener kadry narodowej juniorów młodszych PZJudo. Od roku 2014 trener koordynator grup młodzieżowych regionu II ( województwa mazowieckie, łódzkie, lubelskie, podlaskie). Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski i turniejów międzynarodowych. Od momentu założenia klubu (1997 rok), pracując na zasadzie wolontariatu, prowadzi szkolenie w zakresie judo. Prezes, trener i menedżer klubu, legitymujący się około 25-letnim stażem w organizowaniu i przeprowadzaniu zajęć sportowych.

Zawodnicy trenera Piechny zdobywają medale na: Mistrzostwach Świata, Mistrzostwach Europy, Mistrzostwach Polski oraz Pucharach Polski, Europy i Pucharach Świata.