Osiągnięcia zawodników

Od początku swojego istnienia klub UKS „Siódemka” Sochaczew odniósł pasmo znaczących sukcesów na arenie krajowej i międzynarodowej:

VII miejsce na Mistrzostwach Europy w Baku 2003 rok - Jakub Kurkiewicz, ponadto zawodnicy klubu wywalczyli na Mistrzostwach Polski i Ogólnopolskich Turniejach Klasyfikacyjnych 19 medali w różnych kat. wiekowych (od kat. wiek. młodzicy, juniorzy młodsi, juniorzy, seniorzy) oraz wielokrotne zwycięstwa na międzynarodowych turniejach towarzyskich, około 500 medali (Francja, Słowenia, Chorwacja, Niemcy, Włochy, Polska, Słowacja, Ukraina).

Czwórka zawodników UKS „Siódemka” Sochaczew powołana jest do kadry narodowej Polski. Są to: Agata Przybyłowska, Piotr Kurkiewicz, Jakub Kurkiewicz, Zofia Michoń. W/w zawodnicy znajdują się na czołowych miejscach krajowego rankingu na rok 2005.

Klub znajduje się na 22 miejscu w klasyfikacji seniorek, wśród 450 klubów zrzeszonych w PZJ, znajduje się w gronie najlepszych klubów polskich.

Wielokrotne zwycięstwa na krajowych i międzynarodowych turniejach będące udziałem zawodników UKS „Siódemka” Sochaczew to efekt prawidłowej pracy szkoleniowo-organizacyjnej, w głównej mierze sprawdzony, trafny system szkolenia.